Mobilní psí pelíšek, Vladimír Mazač

Recenze našich spokojených zákazníků

Přečtěte si recenze a hodnocení od našich spokojených zákazníků, kteří již náš mobilní psí pelíšek nebo multifunkční kapsu vyzkoušeli v praxi. Jedná se o skutečné hodnocení a zpětnou vazbu, kterou nám odeslali zákazníci na základě reálné objednávky. Přečtěte si jejich zkušenosti a zjistěte, jak jsou s našemi produkty spokojeni. Můžete si tak udělat představu o celkové zákaznické zkušenosti s objednávkou a produktem z první ruky. Chceme, abyste měli jistotu, že náš mobilní pelíšek i multifunkční kapsa splní Vaše očekávání.

Produkt: Mobilní psí pelíšek

Vaše pelíšky jsou jedinečná věc, kterou jsme si moc oblíbili a proto je máme v obou našich vozech. Děkujeme za osobitý přístup.

Matyáš Strnad

Produkt: Mobilní psí pelíšek

Dodatečně Vám mnohokrát děkuji za ušití pelíšku pro našeho pejska do vozu VW Sharan. Výsledek je perfektní.

Viktor Marek

Produkt: Mobilní psí pelíšek

Píši vám po návratu z dovolené, kde proběhla první zátěžová zkouška mobilního pelíšku a stále si ho nemůžu vynachválit :) Už jsem si i vyzkoušela jeho vysávání (zítra jedu s autem na instalaci zatmavovacích okenních fólií a samozřejmě jsem musela auto zbavit všech chlupů :)) a musím říct, že se i daleko lépe vysává než předchozí potahy, které jsem měla v původním autě :)

Lenka Bonczková

Produkt: Mobilní psí pelíšek

Pelíšek sedí naprosto skvěle! :) Chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za skvělý pelíšek pro ty moje dvě "vlčice", za bezproblémovou domluvu a za trpělivost se mnou :) Díky rychlému dodání nám již nic nebrání zítra vyrazit na plánovanou dovolenou v kompletní sestavě :)

zákazník

Produkt: Mobilní psí pelíšek

Je naprosto úžasný, jsem nadšený! Moc děkuji a ať se daří.

Růžička

Produkt: Mobilní psí pelíšek

Jsem velmi spokojená s vaší prácí a ráda vám udělám i reklamu u svých přátel :-)

Zdenka

Produkt: Mobilní psí pelíšek

Jsem velmi příjemně překvapena jeho kvalitou. Velikost a tvar sedí, dá se říci, s přesností větší než půl centimetru. Řemeslné zpracování je vzorové. Celý výrobek je super vymyšlený a "vymakaný". Mockrát děkuji za sebe i našeho Coxíka.

Dzobová

Máte také zájem o vlastní mobilní psí pelíšek nebo multifunkční kapsu?

Mobilní psí pelíšek Vám vyrobíme přímo na míru pro model Vašeho auta.

Objednat vlastní pelíšek

Díky multifunkční kapse se vám již nikde v autě nebudou povalovat papírky od bonbónů, kapesníčky a další zbytečnosti.

Objednat multifunkční kapsu